Piknik!

Pogovori o druženju in spoznavanju forumašev...
Blues

Postby Blues » Sat Sep 26, 2009 3:18 pm

Včeraj je bilo super, dokaz da za lep večer ne rabiš nikakršnega alkohola. Barbarella - FE-NO-ME-NALNO. Nisem mislil da je kaj takšnega možno s presno hrano. Ampak smo se pa nažrli ha? :D
There's nothing to be feared... only understood.

Barbarella

Postby Barbarella » Sat Sep 26, 2009 3:28 pm

HAHA, ja danes sem na mono obrokih, pridna:):) :P

Martina

Postby Martina » Sat Sep 26, 2009 5:02 pm

hej, se pridružujem. res ful prijetno druženje in res fenomenalne barbarine poslastice.
pa še kdaj....

alesk

Postby alesk » Sat Sep 26, 2009 10:45 pm

Tudi z moje strani - piknik je bil nepozaben, z izjemno zanimivimi debatami, ki jih ne doživiš vsak dan. Upam da na naslednji tak piknik ne bo treba čakati celo leto :)

Test blenderjev je enkrat za vselej razčistil nekatere nejasnosti (razlika med VM TMC in VitaPrep3 (je ni), in primerjava z Jackom, ki bi mu lahko očitali kvečjemu manj kvaliteten ležaj in posledično večjo glasnost lol. Smoothie pa je bil povsem konkurenčen). Boman tokrat ni bil v pravi konkurenci (lahko si pa šteje v čast da je videl na delu velike 3...) Upam da Samo objavi natančnejše rezultate.

Barbara, ti bi morala voditi certifikacijo presnih ne-kuharjev v Sloveniji... res imaš talent za te stvari. Hvala za trud! Čeprav za naslednjič se moramo dogovorit glede financ, da si bolj enakopravno razdelimo stroške.

Pubeci in punce, super ste :D

Uroš

Postby Uroš » Sat Sep 26, 2009 11:28 pm

:Rose: Barbara :@ :Rose:
Kar ne vem kako bi napisal. Res si se potrudila in uspelo ti je! Naredila si dobrote ki so bile po okusu in izgledu fantastične :Yahoo!: .Nisem pričakoval toliko dobrot. Če nas boš še kdaj tako crkljala pa moramo obvezno vsak nekaj prispevati! Sicer bi bilo zame boljše, če bi takšnolo jedenje malo raztegnili na več dni. Tako bi lahko še bolj okusil in užival ob pripravljeni hrani. Tudi Evi in Tomažu hvala za pripravljene okusne sladice. Ja, luštno smo se imeli. Mogoče je bilo vse skupaj zame malce prekratko. Organizator, prosim za uradno poročilo o testu in hvala za gostoljubnost :@ .

Doma sem odkril eno knjigo viška. Žal jo že imam tako, da prosim lastnika Aleša, da mi javi naslov in mu jo pošljem po povzetju na dom, :ROFL: pardon pošljem na dom.

JohnD
Site Admin

Postby JohnD » Sat Sep 26, 2009 11:40 pm

Ja, včeraj je bilo res zakon. Če sem jaz sploh bil...? :wink: In če je ananas bil na mizi? :ROFL: (sori, Aleš, se nisem mogel zadržat)

Barbarella,... ne najdem besed... no, lahko poizkusim... tvoje presne mojstrovine so "work of art", res, neverjetno... :Bravo:

V glavnem, pozno popoldansko/večerno/nočno/jutranje druženje je totalno uspelo in zelo vesel sem, da smo se spoznali.

Samo, čakamo na kakšen foto dokaz.

In ja, bila so tudi "strašna" testiranja, na katerih se je najin Jack kar solidno izkazal (tisto o ležaju so baje samo govorice hehe...).

Se še vidimo, ane? In lepo je, ko za nekaterimi posti sedaj čutim osebo, ki jih piše... :D
And the truth will set you free...

Evkaliptus

Postby Evkaliptus » Sun Sep 27, 2009 8:50 am

Ja zelo fajn:)) Hvala vsem skupaj in vsakemu posebej za super družbo, razmišljanja in pogovor, Samotu za gostoljubje in prenočišče (in ker mi je dal možnost spoznat, da se v savni nujno ne umre :D), Barbarelli za ves vložen trud in božanski rezultat (jo, a bi se ti dalo recepte vsaj za tiste piškote napisat??), Urošu za mašin-transport in navdih, Šejtanu za prevoz in ker je fejst fant:), JohnD-ju za voden ogled knjižnice in vrečko...
Kdaj ponovimo?? :D

Barbarella

Postby Barbarella » Sun Sep 27, 2009 9:10 am

:Rose: vsem skupaj in hvala:)... Vesela sem, da ste uživali, nekaj truda je bilo vloženega in takle feed back je res nagrada za ta trud:) in obljubim, da do konca leta skupaj spravimo še eno druženje, z veseljem se posukam okoli blenderjev in dehidratorjev, bom malo pozorna od sedaj naprej, če bi lahko kje najeli prostor, ki bi imel malo večjo kuhinjo in mizo za vsaj 15 ljudi in bi naredili nek avtentični dinner party:)

Recepte bom spisala, samo da dobim nazaj fotoaparat, ker imam gor nekaj fotk, ko sem pripravljala, pa se mi zdi da jih je fajn nalepit zraven...

lepo nedeljo vsem skupaj, papa

Šejtan

Postby Šejtan » Sun Sep 27, 2009 10:55 am

Naslednjič moramo definitivno zbrat ali keš ali pa "surovine" za Barbarello, ostalega pa vsaj jaz ne morem dat, ker se moje presno kuhanje konča pri rezanju jabolk.:D Še enkrat pohvale Barbarelli, doma čist navdušeno razlagam kako smo se najedli, hehe.

P.S. Samo, zakon savna. Definitivno bi treba ponovit pozimi.
"Desire is the essence of a man."

Sinnaia

Postby Sinnaia » Sun Sep 27, 2009 1:40 pm

Ah, meni je pa računalnik zatajil za nekaj dni...ravno zadosti, da sem zamudila srečanje. :(

Endemic

Postby Endemic » Sun Sep 27, 2009 4:33 pm

Evo, še frend od Šejtana se javlja :) . Lepo vas je bilo spoznati tudi zaradi različnih mnenj, ki so se kresala med sabo :D .
Toni baloni.

samo

Postby samo » Sun Sep 27, 2009 6:12 pm

Tudi z moje strani hvala vsem skupaj za prijetno druženje in provokativne debate. V imenu mojih borbončic se še posebej zahvaljujem Barbareli in ostalim za vse pripravljene dobrote.

Na žalost vas je večina odšla pred zaključnim dejanjem (savnanje, tek skozi vas v prejmajhnih brisačah in nudistično nočno kopanje v Kamniški Bistrici) zaradi česar bomo srečanje ponovili ob koncu leta. :twisted:

Pa še nekaj slik s srečanja (poročilo o blenderjih pa sledi v naslednjih dneh)...

Image
Bogato obložena miza

Image
Nova prijatelja

Image
Evina sočna sladica, slstni Barbarelini dipi

Image
Šejtan, Martina in +Frend

Image
Presni pesto špageti

Image
Uroš v elementu

Image
Špaget mašine

Image
Barbara in zaskrbljena Irena

Image
Priprava na test blenderjev

Image
Odlični zeleni smutiji

Image
Evino mleko

Image
Jack vs. Vitamix

Image
Barbarina mojstrovina

Lp
Samo
Last edited by samo on Sun Sep 27, 2009 7:27 pm, edited 1 time in total.

Evkaliptus

Postby Evkaliptus » Sun Sep 27, 2009 6:21 pm

Blue-s flame wrote:dokaz da za lep večer ne rabiš nikakršnega alkohola.

ne samo to, še do jutra smo nekateri zdržali! (kar sicer sigurno ne bi):lol:

ej samo, pa kaj je to; evina sočna sladica, evino mleko, evina mojstrovina.. :lol: da ne bo kdo dobil napačnega vtisa, kao eva ful obvlada, zdaj moraš postat še vsaj 10 fotk barbarinih sladic in mojstrovin! :D

samo

Postby samo » Sun Sep 27, 2009 7:21 pm

Opa, malce mi je copy/pase in upload ponagajal.
Že popravljam...

Barbarella

Postby Barbarella » Sun Sep 27, 2009 7:53 pm

Moje ime ste že itak tokrat ponovil, da je že mal kičast hehe;) Rulada je bla zakon, bi tud za recept prosila lepo prosim:)

Return to “Družba in spoznavanje”